We produce fluid power solutions

Konstruktér

ARGO-HYTOS s.r.o. je členem mezinárodní skupiny, která zaměstnává více než 1300 pracovníků. Vyvíjíme a vyrábíme a nabízíme našim zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.

Pro posílení našeho týmu v oblasti vývoje hledáme pro výrobní závod ve Vrchlabí pracovníka na pozici Konstruktér.

Náplň práce:

  • podílení se na sestavení technického zadání výrobku
  • provádění nezbytných výpočtů a konstrukčních návrhů
  • řízení přidělených vývojových projektů
  • vytváření a archivace dokumentace příslušné pro vývojové etapy
  • spolupráce s prodejním oddělením při přípravě podkladů nabídek u nových výrobků
  • zadávání výroby funkčních vzorků/prototypů vč. požadavků na oddělení nákupu

Co požadujeme?

  • ukončené SŠ/VŠ technického směru
  • znalost práce s 3D programem PRO-E nebo jiným 3D
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost SAP výhodou
  • týmový hráč, flexibilita
  • vhodné i pro absolventa

Co nabízíme?

  • práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás naše nabídka?

Prosím zašlete Váš životopis na naše personální oddělení e-mailem nebo použijte on-line formulář

ARGO-HYTOS s.r.o.
Personální oddělení
Dělnická 1306
543 01 Vrchlabí

Telefon: +420 499 403 310
Email: jobs.cz@argo-hytos.com