We produce fluid power solutions

Specialista/specialistka logistiky

ARGO-HYTOS s.r.o. je členem mezinárodní skupiny, která zaměstnává více než 1500 pracovníků. Vyvíjíme a vyrábíme a nabízíme našim zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky. Skupina ARGO-HYTOS je zastupována výrobními společnostmi v Německu, Čechách, Polsku, Indii a Číně a četnými vlastními mezinárodními prodejními a montážními společnostmi po celém světě. V současné době zaměstnává výrobní závod ve Vrchlabí 720 pracovníků.

Pro posílení našeho týmu v oblasti Supply Chain Managementu hledáme pro výrobní závod ve Vrchlabí pracovníka na pozici specialista/specialistka logistiky.

Práce v ARGO-HYTOS je postavena na důvěře v týmovou práci, která Vás bude bavit, pokud rádi rozvíjíte své nápady a jste samostatní, s aktivním přístupem a myslíte strategicky. Budete mít možnost aktivně se podílet na zásadních systémových projektech v globální společnosti.

Co Vás čeká

  • optimalizace logistických procesů (lokálních i mezinárodních)
  • nastavení interních a externích logistických toků
  • analýzy skladového hospodářství, optimalizace skladových zásob
  • navrhování kroků k optimalizaci, racionalizaci a efektivnímu řízení nákladů
  • budete vytvářet projektové týmy - definovat obsah projektů, oblastí, cílů a časového plánu
  • spolupráce s kolegy z ostatních oddělení ARGO-HYTOS

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme kolegu/kolegyni se znalostí principu řízení toku materiálu a skladového hospodářství z pohledu Lean a Value Stream. Znalost plánování výroby a jejich procesů z pohledu štíhlé výroby společně se znalostí procesního managementu pro Vás bude výhodou. Budete mít možnost pracovat v týmech v rámci místní i korporátní struktury.

Pracovní doba se řídí pravidly pro flexibilní režim. Jsme dobrým týmem, který se podporuje a umí spolupracovat, a ve Vašich nových nápadech Vás budeme podporovat! Vše s Vámi rádi prodiskutujeme při osobním setkání.

Zaujala Vás naše nabídka?

Prosím zašlete Váš životopis na naše personální oddělení e-mailem.

ARGO-HYTOS s.r.o.
Personální oddělení
Dělnická 1306
543 01 Vrchlabí

Telefon: +420 499 403 310/211
Email: jobs.cz@argo-hytos.com

Subscribe newsletter