We produce fluid power solutions

Montážní pracovník/ce

ARGO-HYTOS s.r.o. je členem mezinárodní skupiny, která zaměstnává více než 1500 pracovníků. Vyvíjíme a vyrábíme a nabízíme našim zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky. Skupina ARGO-HYTOS je zastupována výrobními společnostmi v Německu, Čechách, Polsku, Indii a Číně a četnými vlastními mezinárodními prodejními a montážními společnostmi po celém světě. V současné době zaměstnává výrobní závod ve Vrchlabí 720 pracovníků.

Pro posílení našeho týmu v oblasti výroby hledáme pro výrobní závod ve Vrchlabí pracovníka na pozici montážní pracovník/ce.

Náplň práce:

 • kompletace výrobků a jejich finální montáž
 • kontrola zadaných parametrů dle výkresové dokumentace
 • dvousměnný nebo třísměnný provoz

Co požadujeme?

 • středoškolské vzdělání v oboru strojního zaměření (min. výuční list)
 • orientace v technické dokumentaci
 • manuální zručnost
 • spolehlivost a flexibilita

Co nabízíme?

 • práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
 • vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni
 • práce v příjemném pracovním prostředí
 • možnost profesního růstu
 • zaměstnanecké benefity

Zaujala Vás naše nabídka?

Prosím zašlete Váš životopis na naše personální oddělení e-mailem nebo použijte on-line formulář 

ARGO-HYTOS s.r.o.
Personální oddělení
Dělnická 1306
543 01 Vrchlabí

Telefon: +420 499 403 310
Email: jobs.cz(at)argo-hytos.com

 

 

Online-Přihláška

Allowed types: pdf, docx, doc
Allowed types: pdf, docx, doc
Allowed types: pdf, docx, doc, jpg, jpeg
 1. I hereby confirm that the information above is correct and complete.
 2. By submitting the application I give my consent that my application data will be stored. I take notice that my data will remain with ARGO HYTOS and will not be disclosed to third parties.

Please complete the fields marked with ( * ) .

Politique de confidentialité
Sì, ho letto l'informativa sulla privacy e accetto che i dati da me forniti verranno raccolti e archiviati elettronicamente per l'elaborazione e la risposta alla mia richiesta. Inviando il modulo di contatto acconsento al trattamento.


I campi obbligatori sono contrassegnati con un asterisco.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti ARGO-HYTOS s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

 

 

Subscribe newsletter