We produce fluid power solutions

Kontrolor/kontrolorka kvality

ARGO-HYTOS s.r.o. je členem mezinárodní skupiny, která zaměstnává více než 1500 pracovníků. Vyvíjíme a vyrábíme a nabízíme našim zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky. Skupina ARGO-HYTOS je zastupována výrobními společnostmi v Německu, Čechách, Polsku, Indii a Číně a četnými vlastními mezinárodními prodejními a montážními společnostmi po celém světě. V současné době zaměstnává výrobní závod ve Vrchlabí 720 pracovníků.

Pro posílení našeho týmu v oblasti kvality hledáme pro výrobní závod ve Vrchlabí pracovníka na pozici kontrolor/kontrolorka kvality.

Baví Vás, když se práce odvádí kvalitně a dobře? Máte zkušenosti s kontrolou kvality a dokážete se rozhodovat? Můžete pracovat ve dvousměnném pracovním režimu? Potom je tato nabídka právě pro Vás.

Co Vás čeká

  • kontrola vystupujících produktů podle technologické dokumentace
  • řešení technických problémů během procesu montáže
  • zpracování statistik neshodných výrobků
  • vyhodnocování interních reklamací a navrhování nápravných opatření
  • prověřování dodržování pracovních postupů a předpisů
  • spolupráce/navrhování racionalizace prací
  • provádění pravidelných výrobkových a procesních auditů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme kolegu/kolegyni, který umí číst výrobní a zkušební dokumentaci, orientuje se v technických normách. Nezbytnou nutností je znalost práce s MS office. Znalost prostředí SAP výhodou. Požadujeme vzdělání technického směru, manuální zručnost, spolehlivost.

Zaujala Vás naše nabídka?

Prosím zašlete Váš životopis na naše personální oddělení e-mailem.

ARGO-HYTOS s.r.o.
Personální oddělení
Dělnická 1306
543 01 Vrchlabí

Telefon: +420 499 403 310/211
Email: jobs.cz@argo-hytos.com